Overwatch Open Cup Series #6 Poland

Overwatch Open Cup Series #6 Poland

Już dziś odbędzie się kolejny turniej kwalifikacyjny do Overwatch Open Cup Series oznaczony numerkiem #6. Zobaczcie również podsumowanie poprzedniej edycji!

PLAY_FOR_FUN_OV_1120x584

 

Overwatch Open Cup Series #6 jest drugim turniejem września, który zapewni kolejnym dwóm drużynom udział w finałach miesiąca gdzie do zgarnięcia bedzie 1200 złkoszulki oraz konta ESL Premium.

Jak zagrać w turnieju ESL?

Aby wziąć udział w turnieju wystarczy, że odwiedzicie ten adres. Po zapisaniu się do turnieju pamiętajcie aby pojawić się o 18:30 na check-in turniejowy. Rozgrywki rozpoczną się w formule bo1 o godzinie 19:00. Finały odbywać się będą w formule bo3.

Jeżeli szukacie zawodników koniecznie odwiedźcie nasz Discord gdzie poznacie innych graczy chętnych do łączenia się w teamy. Część z Was zapewne oglądała nasze zmagania w Overwatch Tour – drużyna grała tak naprawdę 3 razy razem w turniejowym składzia, a udało nam się wygrać! Dlatego trenujcie również w turniejach swój skill. Zbierzcie się z kolegami i grajcie regularnie – nawet niepełne składy podnoszą skill 🙂

Analiza Overwatch Open Cup Series #5 Poland

Wspólnie z organizacją ESL będziemy co tydzień przed rozpoczęciem kolejnych rozgrywek prezentować analizy turniejów bądź finałów poprzednich edycji. W zeszłotygodniowym finale zmierzyły się drużyny Nie wiem oraz Przedszkole Team (teraz E-Wojna Team). Analizy finału dokonał nasz redakcyjny kolega KajZer0, który jest również reprezentantem Polski w eliminacjach do Overwatch World Cup. Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Kategoria:eSport

Komentarze

Powiązane artykuły