Overwatch pnie się w górę w rankingu wyszukiwania PornHuba!

Overwatch pnie się w górę w rankingu wyszukiwania PornHuba!

Overwatch jest produktem, który w zamyśle miał wejść w różne sfery życia fanów. Inwencja twórcza tychże fanów spowodowała ogromną popularność gry również w branży porno.

Według najnowszego raportu opublikowanego przez serwis dla dorosłych PornHub, wielu fanów było zainteresowanych materiałami, w których mogli obejrzeć w obscenicznych scenach ulubionych bohaterów. W maju liczba wyszukiwań wzrosła o 817% w stosunku do roku poprzedniego. Od tego czasu liczba ta zwiększyła się jeszcze bardziej, do 833%.

Nasi widzowie w średnim wieku również szukają wielu treści typu „matka” czy „lesbijki”, seniorzy (65 lat i wzwyż) za to szukają raczej częściej filmów o tematyce „babcia” niż młodsi użytkownicy. „Overwatch” jest jednym z najszybciej wzrastających w rankingu wyszukiwaniem dla 18-24-latków (+833%), prawdopodobnie dlatego, że właśnie oni grają w tę grę lub są nią zainteresowani. „VR” również należy do listy najszybciej wzrastających wyszukiwań w 2016 (+721% dla 25-34-latków i +832% dla 45-54-latków).

Biorąc pod uwagę to, że gry video stały się biznesem wartym ponad 90 miliardów dolarów wykorzystywanie seksualności do wzbudzenia większego zainteresowania produktem stało się bardzo popularne.

Nie jest również zaskoczeniem, że modele w grze zostały stworzone w sposób atrakcyjny, mający na celu zainteresowanie grupy osób szukających pewnego rodzaju “zaspokojenia”.

Stanowisko Blizzarda w tej sferze jest jasne. W dalszym ciągu zamierza tępić tego typu produkcje ze względu na niezbyt pozytywny wpływ na odbiór produkcji.

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły