Overwatch pojawił się w serialu Netflix!

Overwatch pojawił się w serialu Netflix!

Overwatch po raz kolejny trafił do telewizji. Tym razem produkcja Blizzarda trafiła do serialu Netflixa!

Blizzard bardzo mocno pracuje nad promocją swojego najmłodszego dziecka jakim jest Overwatch. Już teraz jest ogromnym sukcesem finansowym, a firma tak naprawdę dopiero zaczyna wkręcać się w rozwój kolejnych elementów świata gry.

Overwatch League w serialu Netflix One Day at a time

Netflix jest już kolejną platformą, z którą Activision Blizzard podpisało umowę na lokowanie produktu. Serial opowiada historię samotnej matki kubańskiego pochodzenia, która musi wychować nastoletnie dzieci z pomocą swojej konserwatywnej matki.

Produkcja na bardzo dobre oceny na platformie IMDB.com gdzie jej ocena wynosi aż 8.2 natomiast na Rotten Tomatoes ma jeszcze wyższą notę bo aż 89% według ocen społeczności i średnią ocen 97% krytyków zarejestrowanych w tym portalu.

Nic dziwnego, że Blizzard zdecydował się na promocję w takiej produkcji, co prawda nie tak popularnej jak inne seriale ale mimo wszystko wartościowej.

Overwatch w innych serialach i komiksach

Nie jest to pierwszy raz kiedy Overwatch pojawia się w kulturze masowej. Już wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć nawiązania z Overwatch w popularnym serialu w świecie Avengers – Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Fanom nie umknął również fakt, że w jednym z komiksów Marvela o przygodach Spider-Mana podczas rozmowy z Deadpoolem rozmawiają o Overwatch.

Overwatch doczekało się jednak większej obecności w popularnej produkcji z zeszłego roku “Ready Player One”, opowiadającej o przygodach młodego chłopaka w świecie opanowanym przez wirtualny świat i polowaniu na Easter Egg, dzięki któremu nowy właściciel mógł kształtować go wedle własnych potrzeb.

Ciekaw jestem w jakich jeszcze produkcjach ujrzymy Overwatch w najbliższym czasie. Macie jakieś propozycje?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody