Overwatch potrzebuje komendy “Odwrót!”?

Overwatch potrzebuje komendy “Odwrót!”?

Deweloperzy Overwatch często podzielają zdanie społeczności dotyczące propozycji ulepszania gry. Tym razem zaproponowano komendę, która miałaby pomóc drużynie lepiej skomunikować sytuacje, w których drużyna musi szybko ponownie się przegrupować.

Grając w Overwatch często zapominam podpiąć się do kanału głosowego. Z tego powodu ciężko jest też czasem komunikować się moim sojusznikom ze mną. Oczywiście kiedy ktoś mi przypomni o włączeniu to z reguły dołączam. Jednak zdarzają się sytuacje, w których nie ma takiej możliwości, a trzeba się porozumiewać komunikatami dostępnymi w grze.

Całkiem popularnym tematem podczas weekendu była komenda “Odwrót!”. Gdy przeczytałem ten topic pomyślałem, że byłaby to ciekawy dodatek ponieważ zdarza się, że gracze bez komunikacji dalej napierają na przeciwników mimo, że większość drużyny albo musi się odrodzić albo uleczyć zanim zrobi kolejny push. Sądzę, że Blizzard powinien rozważyć tą komendę i wdrożyć ją. Moim zdaniem taka komenda powinna znaleźć się w grze.

Społeczność wpadała również na pomysł aby stworzyć odrębną sekcję, w której znalazłoby się dużo więcej komend dotyczących komunikatów alarmowych:

  • Enemies behind us
  • Enemies on the left / right / middle / above / below
  • Spread out

Sądzicie, że w solo q taka komenda przydałaby się graczom?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody