Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Overwatch z rekordem sprzedaży wszechczasów

Overwatch z rekordem sprzedaży wszechczasów

Od momentu pojawienia się nowej produkcji od Blizzarda non stop słyszymy o kolejnych rekordach bitych przez Overwatch! Po tygodniu od premiery gry 7 milionów graczy stało się częścią społeczności Overwatch, teraz jest już nas ponad dwa razy tyle! Tak – dokładnie, Overwatch ma już 15 milionów graczy na całym świecie.

15_milions_players_overwatch

Parę dni temu poprzez oficjalny profil Overwatch na Twiterze otrzymaliśmy informację, że w Overwatch mamy już 15 milionów graczy z całego świata. Jest to nie lada wyczyn biorąc pod uwagę fakt, że od oficjalnej premiery gry minęły nieco ponad dwa miesiące. Możnaby było pokusić się o stwierdzenie, że to tylko początkowa „zajawka” graczy na nowy tytuł od Blizzarda, ale statystyki pokazują co innego. Gracze rozegrali łącznie ponad 500 milionów godzin, co daje w przybliżeniu 57 lat!

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Overwatch pobiło League of Legends i zostało najpopularniejszą grą z koreańskich kafejek internetowych (link do artykułu). Tym razem przychodzimy do was z wiadomością, że Overwatch stał się najlepiej sprzedającą tytułem na chińskim rynku jeżeli chodzi o gry komputerowe. Jak wiadomo rynek azjatyckie jest niezwykle istotny jeżeli chodzi o świat gier komputerowych tym bardziej cieszy fakt, że Overwatch zdobywa na popularności również w Azji. Jedyne co zostaje nam powiedzieć to: Dobra robota Blizzard, oby tak dalej!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody