Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Overwatchgame.pl patronem IdragonssCosplay!

Overwatchgame.pl patronem IdragonssCosplay!

Świat cosplay jest niesamowitą dawką charakterów, przepięknych przebrań i niesamowitych przeżyć. Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że objęliśmy patronatem Okasynkę z IdragonssCosplay!

Overwatchgame.pl wspiera wszelkie inicjatywy podejmowane przez fanów. Chcielibyśmy Wam przedstawić IdragonssCosplay, która postanowiła rozpocząć prace nad swoim najnowszym projektem – Smugą!

Klaudia Okas – bo tak nazywa się cosplayerka mimo młodego wieku miała już okazję być docenioną przez największych. Dzięki współpracy z CD Projekt RED miała okazję wcielić się w postać Ciri z Wiedźmina. Jednak sama nie spoczęła i stworzyła aż 3 cosplaye z gry polskiego studia. Współpraca ta pozwoliła jej być jedną z głównych postaci podczas publicznych pokazów gry Gwint na Warsaw Games Week. Warto abyście spojrzeli na jej wcielenia z Wiedźmina.

IdragonsCosplay teraz spróbuje jak najlepiej odwzorować postać Smugi. I właśnie dlatego postanowiliśmy wspomóc młodą artystkę w jej pracy. Klaudia jest ogromną fanką Overwatch. Nasz serwis będzie wspierał ją w pracach nad cosplayem Smugi i dołożymy swoją cegiełkę do jej sukcesu. Jednak jeżeli sami uważacie, że początek jej prac prezentuje się okazale, możecie zrobić to z nami.

Od pewnego czasu Klaudia poosiada swój profil na łamach serwisu Patronite.pl. Ma marzenie i cel aby ukończyć projekt cosplayu na możliwie jak najwyższym poziomie. Zachęcamy Was do wspólnej akcji, dzięki której będzie mogła prezentować się na różnych wydarzeniach w stroju Smugi! Wystarczy, że dołączycie do grona oficjalnych patronów Okasynki na łamach jednego z poniższych serwisów:

Dalej niepewni? Spójrzcie na jej dotychczasowy etap prac nad strojem Tracer.

Jeśli dodatkowo chcecie sprawdzić jak dotychczas radziła sobie Klaudia, koniecznie zajrzyjcie na jej profile społecznościowe:

Skomentuj post i wygrywaj nagrody