Overwatchgame.pl poprowadzi premierę Overwatch!

Overwatchgame.pl poprowadzi premierę Overwatch!

My skaczemy z radości. Przepełnia nas duma, ale i czujemy ogromny stres. Serwis Overwatchgame.pl jako jedyne polskie community, na zaproszenie sieci kin Multikino będzie miało okazję poprowadzić imprezę inauguracyjną premiery Overwatch w Warszawie w Złotych Tarasach.

coca-cola-overwatchgame

Mamy nadzieję, że jaracie się tą wiadomością tak samo jak my, a nawet jeśli nie to mamy chociaż nadzieję, że będziecie z nami dobrze się bawić. My bardzo cieszymy się z szansy spotkania społeczności Overwatch w jednym miejscu i w takiej ilości. Trzymajcie za nas kciuki!

Z tej okazji mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do rozdania mamy dwie wejściówki na imprezę w Złotych Tarasach. Co trzeba zrobić? Zadanie jest banalnie proste. Wystarczy, że wejdziecie na stronę konkursową i wypełnicie formularz. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwa i odezwiemy się do zwycięzców mailowo.

Co czeka osoby, które przybędą na premierę Overwatch? Poza samym pokazem filmowym, będziecie mogli obejrzeć panel z developerami, który aktywnie będą odpowiadać na pytania społeczności. Ale to nie wszystko. Każdy z uczestników premiery otrzyma upominek przygotowany przez firmy Coca Cola, Multikino i firmę Blizzard. O reszcie szczegółów nie możemy teraz mówić ale będzie się działo!

Przejdź do konkursu.

Kategoria:Aktualności, Ważne

Komentarze

Powiązane artykuły