Partner Żołnierza: 76 był już znany wcześniej!

Partner Żołnierza: 76 był już znany wcześniej!

Okazuje się, że wczorajsze doniesienia po prostu potwierdziły to co społeczność podejrzewała i partner Żołnierza: 76 był już znany wcześniej!

Żołnierz: 76 jest jedną z ikon Overwatch. Niegdyś dowódca szturmowy jednostki, a teraz jako mroczny mściciel przemierza świat likwidując członków organizacji terrorystycznej Szpon i osób z nimi współpracujących.

Wątek Vincenta ma jednak dużo dłuższą historię. Nie bez powodu Blizzard unikał tego tematu od końca 2017 kiedy to ujawniono orientację seksualną Smugi, która wywołała niemałe poruszenie w świecie gier komputerowych łamiąc serca wszystkim zakochanym w niej mężczyznom.

Właśnie ten sam komiks, w którym Smuga okazała się być bohaterką homoseksualną pojawiła się pierwsza wskazówka dotycząca Vincenta.

Bardzo mocno przypomina mi to obraz z opowiadania Bastet, który prezentujemy poniżej. Z tą jedynie różnicą, że to Ana trzyma zdjęcie kochanków, a nie Jack.

Ewidentnie widać w tym plan. Blizzard na 100% ma opracowaną strategię prezentacji wielu wątków na przestrzeni lat, a które tylko czekają na ujawnienie. I nawet jeśli uważamy, że nic się w grze nie dzieje, najwyraźniej jesteśmy w ogromnym błędzie.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody