Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Paryż i Kolonia wylatują z rankedów w Overwatch!

Paryż i Kolonia wylatują z rankedów w Overwatch!

Już w tym tygodniu Blizzard usunie z puli map na rankedach mapy Paryż i Kolonię Księżycową Horyzont.

Deweloperzy zdecydowali się usunąć mapy z puli na prośbę graczy. Okazuje się, że obie mapy są najbardziej znienawidzonymi mapami przez grających rankedy.

Nowa rotacja map w sezonie 19

W puli map w grach rankingowych znajdzie się zatem 12 map. Lista nie uwzględnia już Paryża i Kolonii Księżycowej Horyzont. W grze pozostaną jednak 3 pozostałe mapy trybu Szturm: Volskaya Industries, Hanamura oraz Temple of Anubis.

Należy jednak zaznaczyć, że pozostałe tryby pozostają bez zmian. Na tych dwóch usuniętych mapach dalej będziemy mogli grać w Szybkiej Grze, Salonie Gier i Własnych Grach. Blizzard nie ujawnił jednak czy obie mapy przejdą generalny rework i kiedy powrócą do gry. Wiemy jedynie, że Paryż ma zostać zmieniony ale póki co na deklaracji się skończyło.

Aktualizacja w tym tygodniu

Nowa pula map będzie obowiązywała już w tym tygodniu. Zostanie ona wprowadzona najpewniej dzisiaj wraz z wyłączeniem Halloweenowej Grozy z serwerów live.

Jednak gdyby ta data była nietrafiona pozostanie jeszcze czwartek, który również od czasu do czasu jest dniem wprowadzania aktualizacji do gry.

Cieszycie się z tej decyzji, czy jednak w przeciwieństwie do reszty graczy lubicie te mapy?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody