Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Patch notes – 13.01.2017 EU

Patch notes – 13.01.2017 EU

Blizzard wprowadził dziś nowy patch na swoje serwery dla PC. Znajdziemy w nim między innymi małe fixy nowej mapy.

Patch pojawił się dziś w nocy i waży 450mb. Zawartość to bugfixy do nowej mapy, nowy uproszczony system kupowania skrzynek oraz lekkie bugfixy Łaski i Sombry.

Nowe systemy płatności za skrzynki
Od dziś Blizzard wprowadził nam więcej opcji płatności bezpośrednio w grze. Ma to ułatwić kupowanie nowych skrzynek. System jest już po testach i nie powinno być problemów z transferami.

Zmniejszono głośność pojazdów w menu gry.
Do tej pory gdy mieliśmy w tle menu mapę Oaza, było słychać bardzo głośne przejazdy samochodów. Gracze zwrócili na to uwage zaraz po wprowadzeniu mapy i doczekaliśmy się zmniejszenia głośności.

Łaska i wskrzeszanie wyrzuconych za mapę.
Do tej pory dało się ożywić bohaterów wyrzuconych za mapę. Twórcy jednak zmienili to i już takiego zjawiska nie powinniśmy zaobserwować.

Przejmowanie punktu w ogrodach Oazy.
Dosyć irytującym problemem było przejmowanie punktu w ogrodach Oazy. Gracze stojący na pierwszym piętrze byli traktowani jakby byli bezpośrednio na ziemi przy punkcie. Powodowało to zablokowanie przejęcia punktu przez drużynę przeciwną. Błąd został wyeliminowany.

Sombra i miejsca niedostępne.
Wprowadzono poprawkę, która sprawiała że Sombra potrafiła przedostać się dzięki swojemu teleportowi w miejsca niedostępne dla graczy. Bywało to bardzo irytujące i mogło solidnie przeszkadzać w trybie eliminacji.

To tyle jeśli chodzi o nowy patch. Jeśli zauważycie kolejne błędy – dajcie znać. Chętnie przekażemy informacje do odpowiednich osób.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody