Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Patche z poprawkami bugów pojawią się bez informacji o aktualizacji!

Patche z poprawkami bugów pojawią się bez informacji o aktualizacji!

Wczorajszego dnia pojawiła się nowa łatka w Overwatch, która wprowadziła aktualizację w tle. Gracze nie będą musieli ręcznie aktualizować gry aby zostały wprowadzone w grze!

Ostatnimi czasy Blizzard usprawnia system aktualizacji gier i wprowadzania poprawek. Aby uniknąć wielu komplikacji deweloperzy postanowili ułatwić sobie to zadanie łącząc klienty gry w jeden system oraz wprowadzając automatyczne aktualizacje.

Brzmi to bardzo ciekawie ze względu na fakt, że może w końcu uda im się również doprowadzić do porządku system progresji między konsolami, a PCtami. Gracze, którzy grywają zarówno na konsoli i PC będą mogli korzystać z jednego zestawu swoich elementów kosmetycznych, o których niemal od premiery dyskutuje się na forum Battle.Net.

Z drugiej jednak strony dalej mam wrażenie, że to nie jest to czego oczekuje społeczność. Ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej głosów mówiących o spadku zaangażowania twórców. Ale co jeśli te wszystkie techniczne przygotowania mają na celu przygotowanie rdzenia gry do czegoś większego? Czegoś co zapewne zobaczymy dopiero podczas BlizzConu 2019?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody