Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

PC prosto z kosmosu, czyli custom build Winstona

PC prosto z kosmosu, czyli custom build Winstona

Komputery NASA to już przeżytek, nadszedł czas na prawdziwy sprzęt prosto z Kolonii Księżycowej Horyzont. Ten custom PC zrzuci Was z fotela i zabierze w podróż przez odległe zakątki gier wideo!

Już kilka razy pisaliśmy na temat nietypowych customowych buildów związanych m.in. z D.Vą, Sombrą, bądź Złomiarzem. Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejnym niesamowitym pomysłem, jaki niedawno się ziścił. Mowa tutaj oczywiście o komputerze prosto z Kolonii Księżycowej, który podoła nawet najcięższym tytułom.

Komputer i zdjęcia zostały wykonane przez Alexa z Praetex Desing, który słynie ze świetnego wyczucia stylu i talentu do tworzenia niebywałych PC. Koniecznie odwiedźcie jego fanpage na Facebooku i polubcie go, by być na bieżąco z nowościami, jakie są tam publikowane.

GALERIA

WIDEO

Specyfikacja

Procesor:

Płyta Główna:

Pamięć:

Dysk:

Karta Graficzna:

Obudowa:

Zasilacz:

Jak widzicie, jednostka ta posiada potężną specyfikację, która powinna podołać nawet najnowszym tytułom. Ponadto, komputer jest wyposażony w zaawansowany system chłodzenia wodą oraz niesamowite oświetlenie LED, które dodaje czysto gamerskiego klimatu całej kompozycji. Trzeba przyznać, że sprzęt prezentuje się naprawdę niesamowicie i z pewnością świetnie wyglądałby się na Overwatchowym stanowisku. Nawet sam Winston jest pod wrażeniem!

Pamiętajcie, by koniecznie polubić fanpage Praetex Desing, aby móc śledzićich nowości na bieżąco!

Spodobał Wam się taki PC? Chcielibyście mieć taki komputer w swoim stanowisku?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody