Perm bany za wykorzystywanie buga Mei na Ekopunkcie: Antarktyka

Perm bany za wykorzystywanie buga Mei na Ekopunkcie: Antarktyka

Jeff Kaplan dzisiejszej nocy (czasu polskiego) wypowiedział się na łamach oficjalnego forum Overwatch na temat bugu/glitch’a Mei, który pozwalał jej wyjść poza tekstury mapy na Ekopunkt: Antarktyka.

Dyrektor gry podkreślił, że błędy tego typu uznawane są za możliwość oszukiwania w grze co również wiąże się z ryzykiem otrzymania bana za nieczystą grę.

Cześć. Ciężko nam naprawić tego buga ale jesteśmy niemal pewni, że zidentyfikowaliśmy jak go naprawić. Mamy nadzieję, że poprawka wejdzie w życie 5-01-2017, ale może zdażyć się taka sytuacja, że poprawka nie pomoże. Aktualnie testujemy i weryfikujemy ją.

Ten bug jest exploitem, który uważamy za cheatowanie. Nie próbujcie tego powtórzyć. Jeżeli widzicie, że ktoś wykorzystuje taką mechanikę, zreportujcie go.

Będziemy podejmować kroki przeciwko wykorzystywaniu tego exploitu. Overwatch jest grą PvP co oznacza, że exploitowanie mechaniki gry niesie konsekwencje również dla graczy, przeciwko którym gracie. Podejmiemy zdecydowane kroki przeciwko osobom, które naruszają mechanikę gry bądź oszukują. Nie widzimy żadnej różnicy w tym przypadku.

Wybaczcie, że ten bug jeszcze jest w grze. Mamy nadzieję, że już wkrótce go nie będzie (wraz ze wszystkimi, którzy go używają).

Ja widzicie Blizzard nie będzie miał litości. Permanentne bany są bardzo poważną deklaracją ze strony Blizzarda. Mamy nadzieję, że wśród naszych czytelników nie ma osób, które postanowiły tego buga wykorzystać ;)?

Kategoria:Aktualności

Komentarze

 • Barszczyqq

  Ja tam tylko próbowałem “kilka razy xD” (blizz plz wybacz:::: ) najgorzej siomer help xD plz

  • siomer

   Nooo kolego 😀 módl się teraz 😉

 • grzech1991

  Mówi się raportować czy reportować?

Powiązane artykuły