Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Pierwsze domowe mecze OWL już w ten weekend!

Pierwsze domowe mecze OWL już w ten weekend!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w następnym roku wszystkie mecze Overwatch League będą odbywać się w domowych miastach. Jednak już w tym sezonie będzie kilka sytuacji, gdy liga na jakiś czas się przeniesie. Pierwsza z nich będzie miała miejsce w ten weekend.

Jak wiadomo, każda drużyna ma w nazwie jakieś miasto (wyjątkiem jest Florida Mayhem). Obecnie nie robi to dużej różnicy, bo i tak wszystkie zespoły grają i trenują w Los Angeles. W następnym sezonie będzie to miało jednak ogromne znaczenie – podobnie jak w klasycznym sporcie, kluby będą rozgrywały spotkania „u siebie” lub „na wyjeździe”.

Przedsmakiem kolejnego sezonu będą trzy wydarzenia, w trakcie których liga opuści Blizzard Arenę. Pierwsze z nich to tzw. Dallas Fuel Homestand, czyli dwudniowa seria spotkań ligowych, która rozegrana będzie w teksańskim Allen Event Center.

Spotkania zostaną rozegrane w sobotę od 18:00 i w niedzielę od 19:00 (czasu polskiego). W oba dni pierwsze mecze rozgrywa Paris Eternal, więc jeśli ktoś z was przez złą porę transmisji nie miał szansy zobaczyć Danye na żywo, to teraz może być ku temu dobra okazja.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody