Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Pierwszy przeciek nowej zawartości Zimowej Krainy Czarów?

Pierwszy przeciek nowej zawartości Zimowej Krainy Czarów?

Kolejne wydarzenie sezonowe, Zimowa Kraina Czarów, już za pasem. Chcąc nie chcąc należy więc spodziewać się przecieków.

Tak jak to było w przypadku innych powtórzonych eventów, jak Igrzyska czy Halloween, i teraz pojawią się pewnie nowe elementy kosmetyczne (może ktoś z listy najbardziej zaniedbanych coś dostanie?). Stety czy niestety, dobrze wiemy, że nie wszyscy potrafią trzymać język za zębami. „Przypadkowe” przedpremierowe pokazanie jakiegoś elementu to już w sumie norma. Przypominamy jednak, że do każdej takiej niepotwierdzonej informacji należy podchodzić z co najmniej odrobiną sceptycyzmu.

Tym razem zawinić mogła niewymieniona z nazwy przez źródło koreańska strona internetowa, co zostało przez kogoś zauważone i wrzucone na niezidentyfikowane koreańskie forum (post został usunięty). Post na Reddicie autorstwa użytkownika OatmealismyFox niewiele mówi. Ot tytuł w formie pytania i poniższa grafika.

Jak widzimy, podaje ona datę rozpoczęcia (bez miesiąca, jednak to dość oczywiste) i zakończenia eventu. 12 grudnia do 2 stycznia. Jakby nie patrzeć, wszystko zgadza się z przewidywaniami snutymi na podstawie powtarzalności wydarzeń. Co jednak ważniejsze, ukazuje również Gengu w dość… dziwnym skinie.

Trzeba przyznać, że w ubiegłym roku skórki z eventu były wprost przepiękne. To, co widzimy powyżej, wydaje się być na dużo niższym poziomie. Może jednak ma jakieś uzasadnienie? Dla porównania przypomnijmy sobie „Królową lodu” Fary.

 

Fejk czy nie fejk – oto jest pytanie!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody