Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Piżama Mei z animacji Pobudka trafiła do sprzedaży!

Piżama Mei z animacji Pobudka trafiła do sprzedaży!

Podczas Cyber Monday Blizzard zaprezentował nowości, które możemy już zamawiać w ich oficjalnym sklepie. Wśród nowych produktów jest piżama Mei!

Dawno, dawno temu fani chcieli dostać skórkę Mei w piżamie, którą mieliśmy okazję zobaczyć po raz pierwszy w animacji Pobudka. Z czasem apetyt rósł jednak w sieci nie było o tym głośno. Najwyraźniej Blizzard postanowił zdobyć serca fanów wydając tym razem prawdziwą piżamę bohaterki.

Mei – Rise and shine – Nowa animacja Overwatch ujawniona!

Obie części ubioru piżamy sprzedawane są oddzielnie, a nie jak na początku sądziłem jako komplet. dlatego też jeśli ktoś z Was zamierza nabyć nowy zestaw musi uzbroić się w zapas gotówki bo tanio nie jest. Góra piżamy z logo Summer Games oraz spodenki od piżamy w nidźwiedzie polarne kosztują odpowiednio po 40$. Po przeliczeniu na polskie złotówki cena tego produktu wyniesie ok 300 PLN. Poniżej możecie obejrzeć ubrania w dużej rozdzielczości.

bluzka piżama mei overwatch

spodenki piżamy mei overwatch

Jeżeli ktoś z Was ma ochotę zamówić sobie taką piżamę odsyłam do oficjalnego sklepu Blizzarda do sekcji nowych produktów gdzie znajdziecie jeszcze inne nowości Overwatch.

Kto sobie zamierza sprawić taki prezent ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody