Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Plaga cheaterów w Overwatch

Plaga cheaterów w Overwatch

Overwatch w ostatnim czasie cierpi na plagę cheaterów, którzy szkodzą innym graczom.

O cheaterach pisaliśmy już ostatnio i najwyraźniej to nie koniec problemu. Cheat, który pozwala graczom aimować bohaterami strzelającymi pociskami projectile najwyraźniej ma się dobrze i nie wygląda na to aby sytuacja miała się nagle poprawić.

Podczas jednego streamu u alternateAU znalazł cheatera, który nawet nie zamierzał ukrywać się z tym, że używa niedozwolonego oprogramowania. Na replayu z rozgrywki alternate od razu zauważył dziwne zachowanie celownika. Hanzo wystrzeliwując strzałę soniczną w stronę budynku na Hollywood wystrzelił ją idealnie w przeciwnika, który znajdował się zaraz za ścianą.

Można oczywiście gdybać, że może to być fart, ale można też założyć z miejsca, że tak szybko przemieszczający się celownik i wystrzelenie strzały w kierunku niewidocznego przeciwnika jest konsekwencją użycia nielegalnego oprogramowania.

Rzecz jasna czat miał pewne obiekcje co do podejrzeń streamera, ale sam nie wierzę w takie przypadki. Szczególnie, że widziałem już całkiem sporo takich sytuacji w Overwatch.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody