Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Płatki śniadaniowe Overwatch Lucio-Oh’s jednak powstają!

Płatki śniadaniowe Overwatch Lucio-Oh’s jednak powstają!

Firma The Junk Food Aisle poinformowało na łamach swojego profilu Instagram o nowych płatkach, które wkrótce zobaczymy w sprzedaży. Są to słynne płatki, których fanowski projekt sporo czasu temu promowany był na łamach Reddita.

Wszystko zaczęło się od spreju, jaki pojawił się w grze. W bazie tych odnoszących się bezpośrednio do Lucio mogliśmy zobaczyć taki oto sprej.

Płatki w świecie Overwatch pojawiały się niejednokrotnie. Podczas zapowiedzi Orisy i postów związanych z Efi Oladele mogliśmy zobaczyć co jada dziewczynka w trakcie budowy swojego robota.

Efi buduje mecha!

Jak informuje oficjalny post firmy płatki zostały stworzone przez firmę Kellogg’s, która już prowadzi akcje promocyjne w partnerstwie z Blizzardem. Płatki śniadaniowe Lucio-Oh’s mają mieć swoją premierę 3 grudnia 2018. Każdy kto nabędzie opakowanie płatków ma otrzymać bezpłatny loot boost, co oznacza że kupujący, którzy zarejestrują paragon konkursowy zyskają dodatkową skrzynię ze skarbami przy awansie na 3 kolejne poziomy. W skrócie – awansujesz dostajesz skrzynię od Blizzarda i dodatkową skrzynię od Kellogg’s. I tak do 3 razy sztuka.

Niestety akcja prowadzona jest na terenie Stanów Zjednoczonych i nie będzie dostępna w sprzedaży w naszym kraju.

Podobają się Wam tego typu akcje? Chcielbyście aby podobne promki pojawiły się w Polsce?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody