Komentuj i wygrywaj nagrody co miesiąc!

Szczegóły

Polscy streamerzy wygrali Blizzardowy Challenge! Dziesiątki nagród dla Was!

Polscy streamerzy wygrali Blizzardowy Challenge! Dziesiątki nagród dla Was!

Jest nam niezmierni miło poinformować, że polska drużyna wygrała Overwatchowy challenge, w którym stawką były wartościowe nagrody dla społeczności danego kraju. Można się cieszyć, ponieważ nasza ekipa będzie mieć dla Was liczne nagrody do rozdania!

Podczas trwającego w kwietniu wydarzenia Overwatch Archiwa gdzie mieliśmy okazję zagrać w Odwet i Insurekcję, informowaliśmy Was o Wyzwaniu organizowanym przez firmę Blizzard Entertainment. Przez kolejne 3 tygodnie czteroosobowa ekipa miała za zadanie zdobyć jak największą liczbę punktów 3 zadaniach:

  • Odwet tryb fabularny
  • Insurekcja tryb fabularny
  • Odwet tryb Wszyscy Bohaterowie

Polacy po pierwszym tygodniu znajdowali się w top 5 jednak w kolejnych szybko awansowali, by ostatecznie awansować na 1 miejsce i wygrać Wyzwanie Archiwów Overwatch! Polskiej ekipie w składzie: Fayors, Kondyss, Theo i Teko udało się osiągnąć wynik 89 752 punktów!

A walczyć było o co. Każdy z uczestników zwycięskiej drużyny będzie miał do przekazania polskiej społeczności nagrody, wśród których możemy wyróżnić:

  • topowy Monitor MIS 27′ z zaokrąglonym ekranem,
  • peryferia MSI takie jak myszki, słuchawki oraz klawiatury mechaniczne,
  • Statua Genjiego,
  • gadżety z Odwetu.

Główne zadanie chłopaków dobiegło końca jednak rozpoczyna się nowe. Każdy z Was będzie miał szansę wygrać te niesamowite nagrody! Będziemy Was informować na bieżąco gdy wystartują pierwsze konkursy.

Z mojej strony serdeczne gratulacje dla Polskiej ekipy i powodzenia naszym użytkownikom w konkursach!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody