Pośmiertne POTG – zabawna niedoróbka?

Pośmiertne POTG – zabawna niedoróbka?

Czy pośmiertne POTG powinny zniknąć? Blizzard ma nad czym popracować? Przekonajmy się!

Na pewno nie raz zetknęliście się z POTG Torbjorna, na którym widniał jego tyłek zamiast niesamowitej akcji. Ten problem nie dotyczy tylko i wyłącznie tego jednego bohatera, jednak właśnie jemu zdarza się to najczęściej! Niestety takie momenty to dość częsta przypadłość Overwatch’a. Jak wiemy, Play of the Game powinno stanowić uhonorowanie jednej z lepszych akcji danej rozgrywki. System bardzo często określa takie momenty na podstawie ilości zabójstw, co często prowadzi do przykrych widoków, gdzie cała akcja jest niewidoczna dla widza. A oto przykład:

WIDEO

Takich akcji jest naprawdę dużo, a najgorsze jest to, że Blizzard nie wydał oficjalnego oświadczenia, jakoby pracował nad tym problemem. Z drugiej strony, wiele osób nie skarży się na takie POTG, a raczej wyśmiewa umiejscowienie kamery. Cóż, nie taki diabeł straszny, jak go malują….

Mimo wszystko, dopracowanie systemu POTG byłoby dobrym posunięciem ze strony Blizzarda. Na naszej witrynie swego czasu pojawił się artykuł z propozycjami, jakie społeczność chciałaby zobaczyć. Mowa tutaj m.in. o – łączonym POTG. Gdyby dopracować system tak, by nie oceniał zagrania na podstawie ilości zdobytych eliminacji, gracze odczuliby sporą różnicę i być może zaczęliby grać rozważniej, nie rzucając się tłum przeciwników by zdobyć TeamKill. Co o tym sądzicie?

Co myślicie o pośmiertnych POTG? Warto dopracować ten system? Często spotykacie się z podobnymi Zagraniami Meczu?

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły