Powstały karty kolekcjonerskie Overwatch League!

Powstały karty kolekcjonerskie Overwatch League!

Pamiętacie jak za dzieciaka kupowało się karty kolekcjonerskie zawodników piłki nożnej? Teraz to samo czeka w Overwatch League!

Karty kolekcjonerskie w Stanach Zjednoczonych stanowią bardzo rozwinięty biznes. Można je znaleźć w wielu segmentach rynku od gier po sport. Od wielu dekad zagorzali fani wydają tysiące dolarów na pojedyncze unikatower karty, których ograniczona liczba znacznie podwyższa ich cenę.

Firma Upper Deck będzie oficjalnym wydawcą kart zawodników z Overwatch League. Activision Blizzard podpisało wieloletnią umowę, na podstawie której fani będą mogli kupować elektroniczne wersje kart kolekcjonerskich. Platforma umożliwi fanom zakup i wirtualne otwarcie opakowań jak również wymianę kart pomiędzy fanami. Dodatkowo będzie możliwość wydruku wersji papierowych kart dla tych, którzy wolą cieszyć się namacalnymi kolekcjami.

Pierwsze karty trafią do sprzedaży 19 czerwca i skupią się na zawodnikach z sezonu w 2018 roku. Wszystkie karty pojawią się z podpisami zawodników. Ci z fanów, którzy będą uczestniczyć podczas weekendu All-Stars otrzymają promocyjną, limitowaną edycję przedpremierową.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody