Poziom 4000 osiągnięty!

Poziom 4000 osiągnięty!

Wyścig o najwyższy poziom wciąż trwa. 

W wielu grach to, jaki mamy poziom decyduje o jakości naszej gry. W Overwatch nie do końca tak jest, jednak wiele godzin przegranych musi wpłynąć na umiejętności opanowania postaci. Nic więc dziwnego, że ludzie grają wieloma bohaterami, co wpływa na ogólny poziom konta. Żadna to nowość dla kogokolwiek. Skąd jednak gracze mają tak wyśrubowane wyniki? Muszą oni poświęcać wiele godzin na grę. Przykładem jest tu gracz Treeboydave, który ogłosił ostatnio, że jako pierwszy na świecie osiągnął poziom 4000. Trzeba przyznać, że jest to nie lada wyczyn.

Nasz wyjątkowy gracz ogłosił to za pośrednictwem Reddita i pochwalił się on zarówno wyglądem swojej obecnej ramki, jak i linkiem do profilu na Master Overwatch. Dla wszystkich zainteresowanych, jego profil możecie znaleźć TU.

Musicie przyznać, że ramka prezentuje się znakomicie. Połączenie złota i platyny wyszło twórcom świetnie. Warto dodać, że Treeboydave ogłosił również, że jest już niedaleko od osiągnięcia swojego celu czyli 150 godzin każdym bohaterem Overwatch. Jego gry możecie śledzić na portalu Twitch. Można go oglądać codziennie w godzinach od 14:00 do 23:00 czasu polskiego. A jak u Was z poziomami? Czy obecny event motywuje Was do większej gry i jeszcze szybszego zdobywania poziomów? Odpowiedzi piszcie w komentarzach.

 

Źródło: reddit.com

Kategoria:Aktualności

Komentarze

 • Heroes never die

  To ja mam ledwo 440 [któryś] i się cieszę, a co dopiero większy poziom…

 • FarąGram

  ojjjj, gram rok, mam 431 poziom i gram poprostu gdy mam wolną chwilę i nie spędzam jej z kimś. Nie wiem jak oni wbijają takie wysokie xD

  • no-life zapewnie. Ja zbliżam się do 800 lvl ale też gram jak mam ochotę 😉 ale chyba wrócę ze względu na wieczną zemstę. Lvl łatwo się wbija XDDD

 • zaktualizujcie bohaterów – bądźcie pierwsi nawet od blizzarda XD

 • Klencz Tam Filip

  pewnie ma wszystkie itemy :V

Powiązane artykuły