Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Poznaliśmy logo Letnich Igrzysk 2017 oraz ikonę 6 sezonu!

Poznaliśmy logo Letnich Igrzysk 2017 oraz ikonę 6 sezonu!

Najnowsza aktualizacja na PTR upewniła nas tylko, że kolejnym wydarzeniem w Overwatch będą Letnie Igrzyska 2017! Fani dokopali się do nowego logo przy okazji Letnich Igrzysk oraz ikony 6 sezonu.

Letnie Igrzyska w Overwatch są niemal pewne. Już niejednokrotnie informowaliśmy Was o kolejnych odkryciach na serwerze PTR. Tym razem nowa aktualizacja utwierdziła nas w przekonaniu, że Letnie Igrzyska to kolejne wydarzenie, które na pewno będzie w Overwatch.

Na serwerach PTR pojawiło się nowe logo wydarzenia, które jest po prostu kalką starego z oznaczeniem nowej numeracji rocznej.

Nie brakuje również nowej ikony z 6 sezonu Overwatch. Tym razem przedstawia klimaty pustynne z samotnym podróżnikiem. I tu pojawia się arcyważne pytanie: czy nawiązuje do mapy Świątynia Anubisa czy może przedstawia zupełnie nową mapę, która ma pojawić się w Overwatch? Za Świątynią Anubisa przemawiają skały i charakterystyczny dziób przypominający Zikkurat znany z gry. Ale czy to możliwe aby Blizzard pokusił się o zupełnie nową mapę? Pozostaje to tylko tematem spekulacji.

W nowym wydarzeniu ma powrócić Lucioball – pierwsza customowa mapa w Overwatch, która została pokochana przez fanów. Dodatkowo wiemy, że kolejne postacie mają doczekać się nowych skórek nawiązujących do tego wydarzenia. Zatem będzie o co walczyć 😉

Nie możecie się już doczekać Letnich Igrzysk?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody