Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Prawdziwy buff jakiego potrzebuje Żniwiarz

Prawdziwy buff jakiego potrzebuje Żniwiarz

Niedawne zmiany Żniwiarza wprowadziły dosyć spore zamieszanie w społeczności. Ale Żniwiarz stałby się zdecydowanie lepszym bohaterem gdyby Blizzard zadbał o innego buffa.

Mowa tu oczywiście o umiejętności Krok w Cień, którego zmiany zapowiedział już wcześniej Blizzard, ale którego w swojej wypowiedzi Geoff Goodman nie uwzględnił.

Zmiana ta miałaby dotyczyć szybszego wyjścia z cienia Żniwiarza. O problemie tej umiejętności opowiedział Teko w swoim ostatnim filmie. Żniwiarz, którzy używa umiejętności teleportacji przez pewien czas jest narażony na zadawanie obrażeń, ale jednocześnie sam aż do zakończenia animacji umiejętności nie może nic z tym faktem zrobić. Oznacza to, że staje się idealnym celem dla snajperów.

Teko dobrze wspomniał, że animacja ta powinna odbywać się szybciej, bądź aby było sprawiedliwie moment, w którym model bohatera staje się aktywny hitboxowo powinien już pozwolić mu na poruszanie się.

I osobiście muszę powiedzieć, że zmiana ta byłaby jak najbardziej dobra ponieważ wielokrotnie zdejmowałem takich Żniwiarzy zanim Ci jeszcze nie zdążyli wyjść z cienia. A jeśli przeżywali niemal natychmiast musieli uciekać z pola widzenia bo jakimś cudem uszedł z życiem.

Jakie macie zdanie odnośnie tej propozycji?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody