Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Premiera Overwatch 2 zostanie opóźniona

Premiera Overwatch 2 zostanie opóźniona

Podczas tegorocznego BlizzConu zdawało się, że informacje dotyczące premiery Overwatch 2 mogą być w miarę realne. Jednak Blizzard najwyraźniej zmienił zdanie i ujawnił, że nie ma konkretnej daty premiery Overwatch 2.

Tegoroczny BlizzCon zakończył się z kilkoma ważnymi ogłoszeniami. Jednym z nich jest pojawienie się Overwatch 2, a wraz z nim tryb fabularny i misje bohaterskie. Podczas konwentu Jeff Kaplan mówił, że podczas kolejnej edycji BlizzConu w 2020 roku będą mogli zaprezentować znacznie więcej kontentu z gry. Co bardziej istotne w rozmowach z influencerami Jeff Kaplan stwierdził, że celują z premierą na koniec 2020 roku. Jednak ujawniona informacja dla Game Informer zdaje się obalać tą tezę i Overwatch 2 może opóźnić się z premierą.

Na pytanie nie tylko o konkretną datę premiery, ale chociażby rok premiery Chacko Sonny, producent wykonawczy w Blizzard Entertainment powiedział następujące słowa:

Jest za wcześnie aby o tym mówić. Jest jeszcze wiele do zrobienia i rozgryzienia. Znajdujemy się aktualnie w najciekawszej fazie projektu gdzie będziemy dopracowywać wszystko tak, by móc być gotowym do ujawnienia.

Oczywiście powyższa wypowiedź nie mówi jasno o opóźnieniu. Jednak jeśli wcześniej Blizzard celował z przynajmniej pewnym zakresem miesięcy (końcówka 2020), tak teraz mam obawy, że Overwatch 2 zobaczymy najwcześniej w 2021 roku. Była wstępna data, nie ma wstępnej daty. A to nigdy nie kończy się dobrze…

 

 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody