Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Prezentacje zagrań prosto od LAMB

Prezentacje zagrań prosto od LAMB

Znudziły Wam się aktualnie znajdujące się w grze prezentacje zagrań? Mamy dla Was coś nietypowego i totalnie na czasie. Sprawdźcie, świetne prace prosto od LAMB!

Aktualnie w Overwatch każdy z bohaterów posiada przynajmniej 3 prezentacje zagrań. Jest to ściśle określone minimum, które obowiązuje każdego nawet najnowszego bohatera. Wszyscy dobrze wiemy, że Blizzard ma ciekawe pomysły na tego typu elementy kosmetyczne. Przykładem tego może być najnowsza prezentacja zagrania dla McCree, która na myśl przywodzi mi Power Rangers i ich wręcz epickie końcówki walk.

MCCREE

Mimo wszystko, Blizzard wydaje się nie nadążać za najnowszymi trendami w internecie, bądź nie chce ich wtłaczać do gry w zbyt dużym stopniu. Jakikolwiek mają powód, mimo wszystko miło byłoby zobaczyć bohaterów w bliższej internetowym trendom formie. Pewien grafik komputerowy – LAMB, postanowił wykonać na własną rękę tego typu elementy. Stworzył on ciekawe propozycje, które nawiązują w pewnym stopniu do memów, bądź często poruszanych tematów związanych z Overwatch. Jak mu to wyszło? Przekonajcie się sami!

D.VA THUG LIFE

LUCIO LOOP AND BOOP

Prace grafika prezentują się naprawdę obiecująco i wygląda na to, że jest to osoba z potencjałem. Prezentacje zagrań jakie stworzył cieszą się popularnością i uznaniem na wielu forach. Użytkownicy z chęcią zobaczyliby tego typu elementy w grze i są jak najbardziej ZA. Nie ma się co dziwić, gdyż zobaczenie bohaterów w luźniejszej i bliższej naszym czasom formie jest dość interesujące. A co Wy o tym sądzicie?

Nie zapomnijcie zasubskrybować kanału LAMB, by być na bieżąco z nowościami, jakie tam publikuje – KLIK!

Chcielibyście zobaczyć takie prezentacje zagrań w grze? Kogo chcielibyście ujrzeć w podobnej formie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody