Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Prezenty na święta nie dojdą…Blizzard znowu daje ciała

Prezenty na święta nie dojdą…Blizzard znowu daje ciała

Blizzard po raz kolejny upada. Tym razem w związku z zamówieniami w internetowym sklepie gear.blizzard.com, który wielu osobom wysłał wczoraj informację, że ich paczki zostały anulowane bądź dotrą niepełne.

Zaczynam mieć ogromne obawy odnośnie tego co dzieje się właśnie w Blizzardzie. Problemy komunikacyjne pojawiają się ostatnio na każdym kroku, a teraz dochodzi zawód wielu fanów w związku z ich zamówieniami w internetowym sklepie Blizzarda. Nie wiadomo dokładnie ile zamówień zostało anulowanych jednak spotkałem już kilka osób, które są niesamowicie wkurzone za takie zachowanie. Blizzard komunikacyjnie ponownie pada jak w przypadku ostatniej rezygnacji z HGC w HotS.

Fani, którzy złożyli swoje zamówienia jeszcze przed 26 listopada czekali ponad miesiąc aby otrzymać maila z informacją o anulowaniu zamówienia. Tą datę podaję nie bez powodu ponieważ sklep Blizzarda od jakiegoś czasu informuje, że zamówienia złożone po tym terminie nie dotrą przed świętami.

W ramach rekompensaty Blizzard zaproponował aż 30% upustu na kolejne zakupy jednak z tego co wiem, osoby którym zależało na świątecznych prezentach raczej odpuszczą kolejne zakupy w sklepie.

Ciekaw jestem z czego wynikają te problemy. Czy było aż tyle zamówień, że aplikacja sklepowa nie potrafiła odpowiednio szybko wyłączyć danych produktów ze sklepu internetowego? Czy może Blizzard nie ma takich mechanizmów i coś nawaliło z winy ludzkiej, a nie aplikacyjnej?

Czy ktoś z Was zamawiał paczkę, która teraz nie dojdzie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody