Proces powstawania okładki nowego komiksu

Proces powstawania okładki nowego komiksu

Ciekawi, jak ciężkie zadanie czekało twórców? Interesujecie się grafiką? Koniecznie obejrzyjcie to wideo!

Blizzard wczoraj udostępnił na swoim oficjalnym fanpage’u Overwatch film, w którym pokazuje proces tworzenia okładki do nowego komiksu – “Pustkowia”. Jesteście ciekawi, czy było to wymagające zadanie? W takim razie, obejrzyjcie to wideo:

WIDEO

 

Jak udało Wam się zobaczyć, tworzenie grafiki to nie lada wyzwanie. Podczas rysowania graficy musieli wykazać się niesamowitą znajomością programu i umiejętnościami rysowniczymi, jednak co się dziwić… to zawodowcy!

Spodobała się Wam okładka komiksu “Pustkowia”? Wieprzu na pierwszym planie stojący przed wejściem do Junkertown to intrygujący widok. Należy przyznać, że grafikom udało się stworzyć lekko tajemniczy klimat. Cóż, okładka wręcz zachęca do przeczytania komiksu 🙂 A Wy, macie już za sobą “Pustkowia”? Jeżeli jeszcze jakimś cudem ominęła Was przyjemność przeczytania komiksu, koniecznie odwiedźcie ten link – KLIK.

Co sądzicie o nowym komiksie? Który z dotychczas opublikowanych skradł Wasze serce? Podoba się Wam okładka przygotowana przez profesjonalnych rysowników? 

Kategoria:Aktualności

Komentarze

  • Dave Luiz

    I have been saying it for a while now that Overwatch has done a great job with this comic and I am expecting so much from their graphics part that I want them to release a 120mins movie (PLEASE…). “Rise & Shine” and “The Plan” have shown a great potential and there are fans who I am sure will go to theater if the storyline and graphic word is great!
    Also, there is something equally awesome i.e. OW Heroes Necklaces (Reaper, Sombra, Tracer, D.Va and Mercy) on Kill Ping Online Store! Do give it a look.

  • Michał Baron

    WOW

Powiązane artykuły