Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Przed Overwatch 2 otrzymamy przynajmniej jednego nowego bohatera!

Przed Overwatch 2 otrzymamy przynajmniej jednego nowego bohatera!

Na naszej grupie pytacie czy zanim pojawi się Overwatch 2 dostaniemy jeszcze jakiegoś nowego bohatera. Jeff Kaplan powiedział TAK!

Ostatnia wydłużająca się stagnacja w Overwatch to skutek prac nad produkcją Overwatch 2. Deweloperzy bardzo mocno skupili się na przebudowaniu gry i dodaniu trybu fabularnego, który ma być jednym z ciekawszych elementów w grze.

Jednak społeczność bardzo mocno zamartwia się tym czy Overwatch doczeka się jakichkolwiek nowych aktualizacji w postaci nowych bohaterów zanim pojawi się druga część produkcji? Na to pytanie odpowiedział na konferencji prasowej Jeff Kaplan.

(…) przynajmniej jednego (…)

Oznacza to, że mimo kilku nowych bohaterów, którzy pojawią się w grze wraz z premierą Overwatch 2 dostaniemy jeszcze przynajmniej jednego, który dołączy do pierwszej części gry!

Ponadto Jeff Kaplan zaznaczył bardzo ważną rzecz. Będzie to na pewno bohater, którego już znamy, i o którym spekuluje się od dłuższego czasu. Czyżby miała to być Echo? A może królowa Junkertown?

Pozostaje jednak pytanie kiedy pojawi się w grze. Czy jeszcze w tym roku przy okazji budowania hajpu poblizzconowego czy może dopiero na marzec?

Cieszycie się ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody