Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Przegrał 90% meczów w Overwatch na swoim koncie!

Przegrał 90% meczów w Overwatch na swoim koncie!

Ciekawy topic rozpoczął jeden z graczy na łamach Reddita gdzie przyznał, że przegrał 90% meczów na swoim koncie w ciągu zaledwie ostatniego miesiąca…

Overwatch to gra skupiona na współpracy drużyny. Co ważne komunikacja jest tu kluczem do zwycięstwa. Ale często zdarza się, że gracze trafią na trolli czy throwerów, którzy chcą jedynie uprzykrzyć życie.

Jeden z graczy opisał swój problem, w którym podkreślił, że przegrał ok. 90% meczów w jakich brał udział w ciągu ostatniego miesiąca. I nie są to wyłącznie Szybkie gry, ale również gry rankingowe.

Owy gracz główną przyczynę swoich problemów zrzuca na niezbyt rozsądny poziom gry w jego dywizji w odniesieniu do jego umiejętności. Twierdzi również, że w wielu sytuacjach jest bardzo dumny z siebie i swoich wyników. Jednak gra nie odwdzięcza się tym samym. Gra dosyć rzadko i nie ma tak dużo czasu na grę jak inni gracze przez co sądzi, że nie potrafi się nauczyć przegrywać.

Z mojego punktu widzenia pojawiają się tutaj dwa główne problemy. Zbyt rzadka gra, która bądź co bądź powoduje niski poziom tego gracza oraz matchmaking, który rzeczywiście kuleje w Overwatch. Sam miewam mecze, które kończę w kilka minut nie dając szans drużynie przeciwnej, a czasami zdarzają się takie, które stoją na wysokim poziomie rywalizacji.

Jednak w przypadku tego gracza mam wrażenie, że te 90% przegranych meczy wynika właśnie z braku umiejętności bądź naprawdę dużego pecha. Ale czy oby na pewno jest to drugie? W końcu Blizzard powinien go wrzucać do worka z osobami o podobnych umiejętnościach i przynajmniej 40-50% meczów powinien wygrywać.

Jaki macie winrate na swoich kontach w Overwatch?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody