PST – zmiany na Numbani

PST – zmiany na Numbani

Doomfist pojawił się w grze już jakiś czas temu. Jak długo jeszcze będziemy eskortować ładunek z pustą gablotą po rękawicy? Czy zniszczenia, jakich dokonał ten bohater, zostaną na zawsze? Te i inne pytania spotkać można było na forach. I oto jesteśmy obecnie świadkami, jak zachodzą zmiany w uniwersum Overwatch.

Użytkownik reddita o nicku oCrapaCreeper doniósł kilka godzin temu, że zauważył pewne różnice na mapie Numbani. Co prawda przyznaje, że trochę mu zajęło odnotowanie zmian, jednak lepiej późno niż wcale.

Jako pierwszą zmianę podaje nowe plakaty. Pierwsze co przychodzi do głowy to to, że może zaktualizowano wizerunek ostatniego Doomfista, by przedstawiał bohatera, którego mamy w grze. Blizzard jednak zdecydował się na nieco inne posunięcie. Obecnie plakaty mówią o historii Numbani.

 

Również wystawa, na której niegdyś widzieliśmy rękawicę Doomfista, została zaktualizowana. Obecnie jest poświęcona Efi i Orisie. Na ekranie widnieją informacje o młodym geniuszu, a w gablocie widzimy “bęben” Orisy.

 

Również sam ładunek doczekał się odświeżenia. Przyznajcie się: czy ktoś zwrócił na to uwagę? Teraz zamiast stłuczonej gabloty mamy kapsułę z napisem “własność Muzeum w Numbani”.

 

Lotnisko jednak nadal jest zdemolowane. Prawdopodobnie odnowienie go wymaga nieco więcej pracy – zarówno jeśli chodzi o fikcyjny, jak i rzeczywisty świat.

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły