Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Razer Kraken Pro oficjalnymi słuchawkami Overwatch

Razer Kraken Pro oficjalnymi słuchawkami Overwatch

Dopiero co informowaliśmy Was o tym, że amerykańska sieć fast foodów Taco Bell organizuje przy współpracy z Blizzardem i Razerem konkurs, w którym co 10 minut każdy może wygrać grę Overwatch: Origins Edition lub oficjalne słuchawki Overwatch stylizowane na Tracer.

D5UUTK9YIFNH1461118659699

Nie od dziś wiemy, że Razer i Steelseries na zmianę projektują peryferia dla Blizzarda. Tym razem jednak ten zaszczyt przypadł właśnie firmie Razer, która jak się okazuje nie zaskoczy nas tylko jedną linią nowych słuchawek…

Pierwsza linia jak łatwo zauważyć przeznaczona będzie dla fanów Tracer. Druga natomiast posiada ciekawą historię. Na Twitterze podczas trwającego weekendu z PAX East współpracujący z Razerem streamer Sombrero.gg zamieścił 3 zdjęcia drugiej linii słuchawek poświęconej Żołnierzowi 76. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że po kilkunastu minutach zdjęcia te zniknęły z sieci. Nasze wprawne umiejętności internetów pozwoliły nam uprzednio wcześniej zapisać je jednak na dysku dzięki czemu możecie zobaczyć je z bliska.

overwatch-headset-2

overwatch-headset-3

overwatch-headset-4

Udało nam się porozmawiać z Sombrero dzięki czemu zdobyliśmy kilka dodatkowych informacji. Pierwszą informacją jest to, że podstawą do stworzenia tego produktu jest Razer Kraken Pro. Niestety zagłębiając się w regulamin promocji na stronie Taco Bell słuchawki te zostały wycenione na 140$, przy czym standardowa seria Kraken pro kosztuje tylko 80$. Być może słuchawki zostały wycenione tylko pod kątem tego konkursu – nie wiemy, ale różnica jest ogromna.

Na pytanie czy będzie więcej linii otrzymaliśmy bardzo wymijającą ale jednocześnie potwierdzającą nasze przypuszczenia odpowiedź. Sombrero powiedział, że nie może zdradzić szczegółów ale cytując jego wypowiedź „expect some cool shit„. Dlatego też wierzymy, że do premiery gry zostaną ogłoszone jeszcze linie dla Winstona, Widowmaker i Reapera.

A Wy jak sądzicie ilu linii możemy się jeszcze spodziewać?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody