Redakcja

Codziennie pracujemy nad rozwojem serwisu i cały czas szkolimy się by dostarczyć Wam tylko wartościowy content. Dlatego też przedstawiamy Wam nasze sylwetki i opisujemy kto czym się zajmuje

Siomer

Zapalony fan Blizzarda od kiedy tylko miał dostęp do komputera. Były redaktor naczelny oficjalnych polskich serwisów Diablo 2 i Warcraft 3 zarządzanych przez CD Projekt. Na co dzień specjalista od marketingu internetowego i szybko rozwijającego się programmatic buying oraz redaktor aktualności na Overwatchgame.pl. Jest twarzą serwisu i również jego założycielem.

Kontakt: siomer [at] overwatchgame.pl

TeKo

Wieloletni gracz, ale casualowiec, bez wyraźnych preferencji. Nigdy jakoś nie zagrzał miejsca na dłużej w żadnej gierce, jednak gry Blizzarda szczególnie wciągały. Od dłuższego czasu pasjonat tworzenia filmów, reżyser, operator, montażysta, jednak w międzyczasie z zaciekawieniem obserwował społeczność graczy. Gdzieś tam głęboko w głowie krążył niewyraźny pomysł o stworzeniu kanału na YouTube poświecony grom lub konkretnej grze, lecz ilość konkurencji skutecznie zniechęciła. Zupełnie nowa franczyza od Blizzarda, Overwatch, to powiew świeżości i TeKo uznał, iż to idealny moment na rozpoczęcie swojej działalności.

Ms Death

Redaktorka i kontrolerka finansowa w jednym. Miłośniczka dobrej książki i wylegiwania się w łóżku. Od niemal samego początku istnienia portalu wspomaga Siomera w kluczowych momentach zarówno słowem jak i pismem. Jest zagorzałą fanką czarnych charakterów, niemal wielbicielką Żniwiarza.

Sasayaki

Opiekunka działu social media i nasz redakcyjny „grammar nazi”, spora część tekstów przechodzi przez jej ręce przed publikacją (choć czasami naczelny umyka jej czujności gdy wrzuca artykuły na wczoraj). Umiejscowienie przecinków nie jest jej obce, ale i jej czasem powinie się noga. Mistrz wyszukiwania informacji w internecie i czatowania na nowinki ze świata OW. Casualowiec, raczej bez kompetytywnego zacięcia. Nadal irytuje się niepotrzebnie podczas gry z innymi. Dlatego też preferuje single, w których może pobiegać z mieczem, łukiem albo poczarować. W wolnych chwilach moderuje czat na streamach i discord TeKo, dzięki czemu jest postacią rozpoznawalną przez przynajmniej część społeczności.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody