Redakcja

Codziennie pracujemy nad rozwojem serwisu i cały czas szkolimy się by dostarczyć Wam tylko wartościowy content. Dlatego też przedstawiamy Wam nasze sylwetki i opisujemy kto czym się zajmuje

Siomer

Zapalony fan Blizzarda od kiedy tylko miał dostęp do komputera. Były redaktor naczelny oficjalnych polskich serwisów Diablo 2 i Warcraft 3 zarządzanych przez CD Projekt. Na co dzień specjalista od marketingu internetowego i szybko rozwijającego się programmatic buying oraz redaktor aktualności na Overwatchgame.pl. Jest twarzą serwisu i również jego założycielem.

Kontakt: siomer [at] overwatchgame.pl

TeKo

Wieloletni gracz, ale casualowiec, bez wyraźnych preferencji. Nigdy jakoś nie zagrzał miejsca na dłużej w żadnej gierce, jednak gry Blizzarda szczególnie wciągały. Od dłuższego czasu pasjonat tworzenia filmów, reżyser, operator, montażysta, jednak w międzyczasie z zaciekawieniem obserwował społeczność graczy. Gdzieś tam głęboko w głowie krążył niewyraźny pomysł o stworzeniu kanału na YouTube poświecony grom lub konkretnej grze, lecz ilość konkurencji skutecznie zniechęciła. Zupełnie nowa franczyza od Blizzarda, Overwatch, to powiew świeżości i TeKo uznał, iż to idealny moment na rozpoczęcie swojej działalności.

Stenis

Redakcyjny specjalista od Facebooka, pewnie nie raz mieliście okazje polubić post dodany przez niego na naszym Fanpage. Do ekipy dołączył w lutym 2016 i mimo początkowego braku dostępu do Beta testów szybko nadrobił zaległości w znajomości świata Overwatch. Jego analityczny umysł jest niezrównany w wyszukiwaniu ciekawostek ze świata Overwatch. Prywatnie pracuje w międzynarodowej korporacji dzięki czemu angielski nie stanowi dla niego żadnego problemu, student zarządzania oraz jeden z założycieli drużyny lacrosse Korsarze Trójmiasto.

 

GOLDD

Najmłodszy z całej ekipy jednak najbardziej pracowity Emotikon tongue. Jeśli gra w gry to z jakiegoś powodu lub z nudów.E-sportem zajmuje się od 3 lat nie ustannie dąży do tego aby zaistnieć na scenie e-sportowej.

Majki

Opis wkrótce.

OLAK

Fanka gier od najmłodszych lat. Gra w prawie wszystko co wpadnie jej w ręce, z naciskiem na RPGi. Mimo tych preferencji bardzo wkręcona w Overwatcha, wydała na niego nawet ostatnie powakacyjne pieniądze. Obecnie dzieli czas między granie, pisanie newsów i studiowanie.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody