Redakcja

Codziennie pracujemy nad rozwojem serwisu i cały czas szkolimy się by dostarczyć Wam tylko wartościowy content. Dlatego też przedstawiamy Wam nasze sylwetki i opisujemy kto czym się zajmuje

Siomer

Zapalony fan Blizzarda od kiedy tylko miał dostęp do komputera. Były redaktor naczelny oficjalnych polskich serwisów Diablo 2 i Warcraft 3 zarządzanych przez CD Projekt. Na co dzień specjalista od marketingu internetowego i szybko rozwijającego się programmatic buying oraz redaktor aktualności na Overwatchgame.pl. Jest twarzą serwisu i również jego założycielem.

Kontakt: siomer [at] overwatchgame.pl

TeKo

Wieloletni gracz, ale casualowiec, bez wyraźnych preferencji. Nigdy jakoś nie zagrzał miejsca na dłużej w żadnej gierce, jednak gry Blizzarda szczególnie wciągały. Od dłuższego czasu pasjonat tworzenia filmów, reżyser, operator, montażysta, jednak w międzyczasie z zaciekawieniem obserwował społeczność graczy. Gdzieś tam głęboko w głowie krążył niewyraźny pomysł o stworzeniu kanału na YouTube poświecony grom lub konkretnej grze, lecz ilość konkurencji skutecznie zniechęciła. Zupełnie nowa franczyza od Blizzarda, Overwatch, to powiew świeżości i TeKo uznał, iż to idealny moment na rozpoczęcie swojej działalności.

Ms Death

Redaktorka i kontrolerka finansowa w jednym. Miłośniczka dobrej książki i wylegiwania się w łóżku. Od niemal samego początku istnienia portalu wspomaga Siomera w kluczowych momentach zarówno słowem jak i pismem. Jest zagorzałą fanką czarnych charakterów, niemal wielbicielką Żniwiarza.

Sasayaki

Opiekunka działu social media i nasz nazigramar. Wszystkie teksty przechodzą jej surową ocenę i poprawę choć czasami naczelny umyka jej czujności gdy wrzuca artykuły na wczoraj.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody