Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Reddit rozszyfrował wzory Sigmy!

Reddit rozszyfrował wzory Sigmy!

Wczorajszego dnia Blizzard zaprezentował tajemniczą zapowiedź nowego bohatera. Oto co rozszyfrował Reddit!

Zanim przejdziemy do szczegółów warto napomknąć o jednej ważnej dacie. Wczorajszego dnia odbyła się 50 rocznica lądowania NASA na Księżycu. Blizzard tworząc postać związaną z matematyką i astrofizyką z pewnością wziął tą datę pod uwagę i być może miało to znaczenie w zmianie terminów wakacyjnych premier.

Ale wracając do tematu. Zwiastun zaprezentowany przez Blizzarda ujawnił kilka wzorów, które gracze na Reddicie zaczęli rozszyfrowywać. Dzięki temu udało im się najpewniej odkryć jakie umiejętności będzie posiadał nowy bohater!

Pierwszą umiejętnością jest granat bądź pocisk, który rzucony w konkretne miejsce utrzymuje pozycję i zakrzywia czasoprzestrzeń i trafiające tam pociski.

Druga umiejętność to wiązka antygrawitacyjna, która pozwala unosić gracza w powietrze.

Trzecia umiejętność najpewniej ultymatywna ma polegać na tym, że wszystkie pociski trafiające w drużynę zostają wchłonięte i jednocześnie wzmacniające drużynę. Coś podobnego posiada już Zaria. Choci o barierę, która trafiona wzmacnia ładunek w broni Zarii dzięki czemu może zadawać większe obrażenia. Nie jest jednak powiedziane, że owe wzmocnienie będzie dotyczyło ataku. Może to być powstanie pancerza etc.

Dodatkowo mówi się o pasywnej umiejętności, która pozwoli mu być odpornym na broń fizyczną natomiast bardzo podatnym na wiązki laserowe czy elektryczne oraz, że byłby odporny na EMP Sombry.

Brzmi dosyć OP ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody