Reunited kończy działalność…

Reunited kończy działalność…

Smutna wiadomość dochodzi z europejskiej organizacji REUNITED.GG. Dzisiejszego dnia włodarze ogłosili zakończenie działalności operacyjnej we wszystkich swoich sekcjach.

REUNITED była pierwszą europejską drużyną Overwatch, która powstała niedługo po pojawieniu się sceny esportowej gry jeszcze podczas trwania beta testów. Od samego początku mogliśmy oglądać zmagania zawodników, których największym sukcesem było zajęcie drugiej pozycji podczas turnieju Overwatch Atlantics Showdown, udział w ELeague oraz APEX League.

Głównym powodem były oczywiście pieniądze i terminy, które nie pokrywały się ze startem Overwatch League. REUNITED nie miało już funduszy na dalszą działalność, które były potrzebne przed przystąpieniem do nowej ligi Blizzarda. Wszelkie rozmowy mające na celu pozyskać głównego inwestora spełzły na niczym przez co Reunited nie będzie w stanie kontynuować działalności esportwej.

Szkoda. Od samego początku darzyliśmy Reunited sympatią i wiadomość ta z pewnością nie jest taką, którą chcielibyśmy czytać. Niemniej jednak mamy nadzieję, że chłopaki szybko znajdą miejsce w nowej organizacji bądź rozdzielą się i dalej będą mogli rozwijać się w Overwatch.

Źródło: Reunited.GG

Kategoria:eSport
Tagi:

Komentarze

Powiązane artykuły