Rework Symmetry najpewniej w tym tygodniu na PTR!

Rework Symmetry najpewniej w tym tygodniu na PTR!

Od dłuższego czasu informujemy Was o reworku jakiego ma doczekać się Symmetra. Blizzard stale pracuje nad nowymi umiejętnościami bohaterki i chyba jesteśmy o krok od jej prezentacji!

Podczas sobotniego wieczoru Blizzard zaprezentował nową skórkę legendarną Symmetry i animację Trace & Bake. Jednak przy okazji rozmowy Soe z Michaelem Chu okazało się, że Blizzard planuje wprowadzenie jej na serwery PTR już wkrótce!

W przeszłości deweloperzy częściej używali stwierdzenia Soon™, które mogło oznaczać jakikolwiek termin w przyszłości. Jednak rzadko kiedy zdarzało się aby użyli stwierdzenia “very soon”. W przeszłości było kilka takich przypadków i w każdym nowości pojawiały się w ciągu tygodnia od zapowiedzi. Tym samym śmiem twierdzić, że nowa Symmetra pojawi się na serwerach PTR już w tym tygodniu!

Owszem może pojawić się argument, że przecież teraz będzie rocznica i ludzie będą woleli grać podczas wydarzenia na live a nie serwerach PTR. Niemniej jednak czuję, że Blizzard potwierdzi znaczenie swojego wyrażenia i Symmetra pojawi się wraz z innymi nowościami. W sumie może zrozumiemy dlaczego jej nowa skórka nie jest bez znaczenia 😉

Skomentuj post i wygrywaj nagrody