Rocznica Overwatch bez większych nowości?

Rocznica Overwatch bez większych nowości?

Mamy już piątek i ani widu ani słychu po zapowiedziach nowych skórek podczas tegorocznej rocznicy. Czyżbyśmy mieli nie doczekać się żadnych większych nowości?

Rocznica Overwatch to wydarzenie, podczas którego celebrujemy kolejny rok z grą. Dotychczasowe edycje dostarczały nam nowe mapy i masę nowych skórek. Czy zatem w tym roku ograniczymy się wyłącznie do nowych elementów kosmetycznych i na tym zakończy się rocznica?

Może to być problem dla osób, które grają regularnie w Overwatch i które liczą na ukazanie się jakiś większych nowości. Nie neguję tego, że Blizzard może coś dodać, natomiast jesteśmy już na niespełna tydzień przed rocznicą i do tej pory nie zobaczyliśmy nic nowego. Czyżby zatem Blizzard wstrzymywał teaser wydarzenia bo wie, że nie zaszaleje?

Po części to rozumiem. Rocznica ma dać nam możliwość pogrania w tryby z całego roku i zdobycie brakujących odnaczeń oraz możliwość zdobycia nowych elementów kosmetycznych. Nie pogramy podczas tego wydarzenia w żaden nowy tryb bo tych będziemy mieli pod dostatkiem. Nie mam pewności również czy Blizzard doda jakąś nową mapę dla trybów z Salonu Gier. Teoretycznie powinna taka się pojawić ale intuicja płata mi figle…

Powoli zaczynam się martwić 😛 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody