Rogue rozwiązuje drużynę OW

Rogue rozwiązuje drużynę OW

Jedna z najbardziej znanych i utytułowanych drużyn Overwatch została rozwiązana.

Jak ogłoszono na Twitterze za pośrednictwem strony twitlonger, nie przyjdzie nam już zobaczyć dotychczasowego składu drużyny pod szyldem Rogue. Organizacja postanowiła “uwolnić” graczy, żeby mogli wziąć udział w turnieju Overwatch League w innych składach. A to wszystko dlatego, że Rogue nie zdołała zdobyć miejsca w nadchodzących rozgrywkach. Jak można przeczytać poniżej, drużyna nie została przyjęta na pierwszy sezon rozgrywek, nawet mimo zdobycia wymaganej sumy dwudziestu milionów dolarów. Dlatego też postanowiono “rozwiązać najlepszą drużynę w historii Overwatch, by zawodnicy mogli przyjąć inne oferty”. Wyraźnie można wyczuć w tych słowach gorycz i frustrację. Nic zresztą dziwnego. OW League to największe tego typu przedsięwzięcie jeśli chodzi o e-sport OW.

Jak donosi ESPN, organizacja próbowała sprzedać drużynę w całości, jednak bez sukcesów. Wiadomo już za to, że Benjamin “uNKOWE” Chevasson i Terence “SoOn” Tarlier dołączą do składu Los Angeles należącego do Immortals.

Rozpoczęcie turnieju zbliża się wielkimi krokami, a nadal pozostaje masa pracy – gospodarze muszą stworzyć unikalne marki dla drużyn, o których członków wciąż walczą. Można by stwierdzić, że wciąż zaskakująco mało wiadomo na temat uczestników. Na ten moment znamy tylko dwie nowe franczyzy – Shanghai Dragons oraz Dallas Fuel. Z niecierpliwością czekamy na więcej ogłoszeń.

Kategoria:Aktualności, eSport

Komentarze

  • verfex

    Troche szkoda ze ich rozdzielaja. Ciekawa jest takze ograniczona ilosc druzyn.

Powiązane artykuły