Roszady w #TeamPolska – KajZer0 dołącza do reprezentacji!

Roszady w #TeamPolska – KajZer0 dołącza do reprezentacji!

Spore zmiany w reprezentacji…zaledwie na dzień przed rozpoczęciem rozgrywek okazuje się, że zostanie wymieniona część drużyny, która miała reprezentować nasze narodowe barwy.

overwatch-world-cup-logo

Jest to z pewnością zła wiadomość na przeddzień startu rozgrywek grupowych. Polska reprezentacja posypała się i szybko trzeba było dokonać zastępstwa abyśmy mogli pojawić się na eliminacjach. Gaav miał niemałą zagwostkę co zrobić w takiej sytuacji jednak stanął na wysokości zadania i powołał kolejne osoby, które uczestniczyły w nominacjach do reprezentacji.

Jednąz osób która dostała się do reprezentacji narodowej jest nasz redaktor KajZer0. Były już członek Sferis Pride będzie reprezentował barwy narodowe Polski i mamy nadzieję, że wraz z nami będziecie mocno trzymać kciuki za chłopaków. Pokażmy jak polscy kibice wspierają swoich reprezentantów.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany już dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego. W pierwszym pojedynku stoczymy bój z Irlandią. Kolejne codziennie również od 19:00.

W miarę możliwości będziemy starali się relacjonować dla Was rozgrywki bądź nagrać nasze spotkania grupowe i zaprezentować je na łamach naszego kanału. Niestety z informacji jakie posiadamy mecze nie będą streamowane…

Kategoria:eSport

Komentarze

Powiązane artykuły