Rozpoczęła się Halloweenowa Groza 2018!

Rozpoczęła się Halloweenowa Groza 2018!

Dosłownie przed momentem rozpoczęła się aktualizacja serwerów live Overwatch, po której każdy z graczy uzyska możliwość gry w nowe wydarzenie sezonu – Halloweenowa Groza 2018.

Halloween jeszcze przed nami jednak Blizzard już teraz pozwala nam zagrać w mroczne wydarzenie. Trzecia edycja eventu będzie trwała 3 tygodnie w dniach 9-31 października. Z tej okazji Blizzard przygotował liczne zmiany i dziesiątki nowych elementów kosmetycznych w grze.

Halloween Terror 2018 Trailer
1:15

Tryb Zemsta Złomensteina

Podczas pierwszej edycji Blizzard zaprezentował rozróbę Zemsta Złomensteina. Celem naszej misji jest obrona bramy zamku przed naporem minionów i potworów Dr. Złomensteina. Pierwsza iteracja wydarzenia z 2016 roku posiadała tylko jeden tryb, w którym mogliśmy wcielić się w Anę, Hanzo, McCree oraz Żołnierza 76.

Rozróba Tygodnia – Zemsta Junkensteina

Rok 2017 wprowadził drugą wersję wydarzenia, w której mogliśmy wybrać innych bohaterów do rozgrywki. Dodatkowo gra trafiła do Custom Games gdzie można było spróbować swoich sił wszystkimi możliwymi bohaterami. Sam główny cel pozostał i pozostanie również ten sam w edycji 2018. Wydarzenie dołożyło oczywiście kilka nowych odznaczeń do zdobycia i podobnie jak w latach poprzednich tak i w tym roku liczba odznaczeń do zdobycia podczas tej rozróby się powiększyła.

Nowe Skórki i elementy kosmetyczne

Od tygodnia codziennie serwowaliśmy Wam oficjalne zapowiedzi skórek, które Blizzard zaprezentował na swoich kanałach społecznościowych. Do tej pory ujrzeliśmy 4 skórki legendarne i 2 skórki epickie. Wszystkie szczegółowo opiszemy Wam w tym newsie. Dlatego odświeżajcie go aby być na bieżąco z dodawanymi zrzutami ekranów w ciągu najbliższych kilku minut!

Emotki

Zwycięskie pozy

Nowe Spreje Halloweenowa Groza 2018

Mroczne mapy na Halloween

Co roku Blizzard serwuje nam jedną nową mapę w klimacie Halloween. W pierwszej edycji mogliśmy podziwiać zmienione Hollywood, w drugiej edycji Eichenwalde, natomiast w tym roku otrzymaliśmy Chateau Gillard.

Polowania czas zacząć!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody