Seagull rzuca Overwatch League by skupić się na streamach!

Seagull rzuca Overwatch League by skupić się na streamach!

Seagull po raz kolejny podejmuje zaskakującą decyzję w swojej karierze. Porzuca Overwatch League by skupić się na rozwijaniu swojej społeczności na Twitchu!

Seagull jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie Overwatch. Zawodnik Dallas Fuel, a wcześniej były zawodnik jednej z najlepszych drużyn na świecie, EnVyUs po raz kolejny postanowił porzucić pracę jako profesjonalny zawodnik na rzecz rozwijania swojej społeczności na streamach, gdzie posiada już ponad 750 000 followersów.

Seagull dołączył w czasie gdy Envy dominowało w Północnej Ameryce w Overwatch i kontynuował wsparcie drużyny w tych dobrych i złych chwilach podczas pierwszego sezonu Overwatch League w Dallas Fuel. Szanujemy decyzję Brandona i żegnamy się w dobrych stosunkach. Zawsze będziemy cieszyli się z tego, że jego ostatnim profesjonalnym zespołem w Overwatch było właśnie Dallas Fuel – Mike Rufail, CEO Envy Gaming

O odejściu z drużyny poinformował zarówno sam zainteresowany jak i oficjalna notka drużyny na stronie OverwatchLeague.com

Seagull osiągnął bardzo dużo w Overwatch i najwyraźniej pieniądze, bądź swoboda jaką miał podczas streamów dawała mu więcej radości niż ciężkie treningi i nie zawsze dobre wyniki w lidze. Dodatkowo podczas ligi przestał dobrze spać, a stres związany z wynikami był ponad jego siły. Jak tłumaczył na swoim streamie zaczął mieć problemy zdrowotne co nie przekładało się dobrze na jego umiejętności. Drugim powodem jest zawód jaki miewali jego fani, którzy nie mogli oglądać i rozmawiać z nim wystarczająco często.

Thank You Seagull - The Bird Retires
2:03

Co sądzicie o jego odejściu z drużyny i skupieniu się na streamowaniu?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody