Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Serialowy Wiedźmin mainuje Symmetrę!

Serialowy Wiedźmin mainuje Symmetrę!

Już za niespełna 2 tygodnie premiera Wiedźmina na Netlixie. Okazuje się, że aktor wcielający się w serialowego Wiedźmina mainuje Symmetrę!

Henry Cavil, amerykański gwiazdor filmowy, który zagrał Supermana, a w grudniu zobaczymy go w roli słowiańskiego Wiedźmina zdaje się być fanem Overwatch. Co więcej zdradził również kogo mainuje i wiele osób może zaskoczyć fakt, że jest nią Symmetra.

Henry Cavil powoli rozpoczyna przygodę z promocją najnowszej produkcji Netflixa, opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego, Wiedźmin. Jeden z najgorętszych tytułów tego romu będzie mieć swoją premierę 20 grudnia na całym świecie. A dosłownie na 2 dni przed światową premierą Henry Cavil ma zawitać również na polską, oficjalną przedpremierę na warszawskim torze Służewiec, który znajduje się dosłownie po sąsiedzku mojego mieszkania.

Podczas jednego z wywiadów zdradził, że grywa w gry komputerowe oraz, że powrócił do Overwatch w tym roku po dłuższej przerwie. Był dosyć zdumiony zmianami jakie przeszła jego ulubiona postać i potwierdził, ze jest nią Symmetra. Co jednak ciekawsze, pokazał jak bardzo toksyczni są ludzie w grze. Dodał, że przez wybór właśnie tej bohaterki gracze po prostu nienawidzą z nim grać.

Spodziewalibyście się po tym aktorze, że w ogóle gra w gry komputerowe ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody