Sigma jest OP? Reprezentant Polski o nowej postaci w Overwatch

Sigma jest OP? Reprezentant Polski o nowej postaci w Overwatch

Sigma pojawił się na serwerach w sierpniu. Jednakże nawet prosi uważają, że Sigma jest zbyt OP. Reprezentant Polski na swoim streamie powiedział kilka słów o nowej postaci w Overwatch.

Danye to najbardziej utalentowany i utytułowany polski zawodnik Overwatch. Dwukrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w Overwatch oraz zawodnik Paris Eternal w Overwatch League po zakończeniu sezonu zasadniczego i powrocie do Polski rozpoczął regularne streamy, podczas których można usłyszeć ciekawe rzeczy na temat mety.

Na jednym z ostatnich streamów wypowiedział się na temat Sigmy, który jest już dostępny w grach rankingowych i został dołączony do fazy playoff w lidze.

Według Karola Sigma w tym momencie jest za bardzo OP. Posiada bardzo duże obrażenia, może swobodnie zarządzać umieszczaniem tarczy na polu bitwy jak również zasięg jego pocisków również jest dosyć duży.

Sigma najpewniej doczeka się nerfa, w którym obrażenia zadawane przez kule zostaną zmniejszone bądź zostanie zmniejszony ich zasięg jak bywało to już w przeszłości z Symmetrą. Dodatkowo bądź zamiennie Blizzard może zdecydować o wprowadzeniu cooldownu na jego tarczy jak zrobiono w przypadku D.Vy. Sigma po rzuceniu tarczy i jej usunięciu musiałby odczekać np 2 sekundy aby rzucić tarczę ponownie.

Jakie macie przejścia z Sigmą do tej pory?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody