Sigma nie wierzy w cele Szponu i nie jest wierny organizacji!

Sigma nie wierzy w cele Szponu i nie jest wierny organizacji!

Sigma jest ostatnim bohaterem, który został dodany do gry zanim zapowiedziano Overwatch 2. Jego wierzenia nie pozwalają mu na ufność wobec celów stawianych przez Szpon.

To na co Overwatch teraz cierpi i będzie cierpiał niemal do premiery Overwatch 2 to zbyt mała liczba wątków fabularnych. W grze jest zbyt wielu bohaterów abyśmy mogli poznać dokładniej ich historie oraz to w co wierzą.

Jeden z fanów napisał maila do aktora głosowego Sigmy z pytaniami odnoszącymi się bezpośrednio bohatera. Co ciekawe otrzymał bardzo interesującą odpowiedź.

Sigma wierzy, że swiatem powinien panować chaos. Jednak jego pojęcie chaosu i organizacji Szpon stoi niejako w konflikcie. Sigma nie jest wierny Szponowi bo ten zdaje się być organizacją totalitarną. A ich cele zdają się mieć mały wpływ na chaos.

Oznacza to, że Sigma podobnie jak Sombra jest w organizacji tylko po to by realizować swoje własne cele i nie jest wierny temu co wyznaje ich dowódca, Doomfist.

Jest to najważniejsza informacja, o której się dowiedzieliśmy. Z innych bardziej przyziemnych Sigma lubił składać modele statków, uwielbiał koty bardziej niż psy oraz mimo, ze jest naukowcem wierzy w to, że na innych planetach istnieje życie.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody