Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Skin Torbjorna to chyba jedyna fajna rzecz w tegorocznych Letnich Igrzyskach Overwatch

Skin Torbjorna to chyba jedyna fajna rzecz w tegorocznych Letnich Igrzyskach Overwatch

Wczorajszego dnia wystartowało wydarzenie Letnie Igrzyska 2019. Wiele osób liczyło na kolejne emocjonujące nowości jednak większość osób mogła się srodze zawieść. Skin Torbjorna to chyba jedyna fajna rzecz w tegorocznych Letnich Igrzyskach Overwatch.

Ewidentnie widać, że Blizzard przestał się przykładać do wydarzeń sezonu w Overwatch. To już nie jest formuła, która podoba się społeczności chociażby ze względu na fakt, że z wydarzenia na wydarzenie jest coraz mniej nowości i nie zachwycają tak jak chciałaby tego społeczność.

Jedynym wydarzeniem, które mimo wszystko trzyma poziom to Archiwa, które rzecz jasna wprowadzają kolejne nowe misjce co roku. Ale dalej to za mało aby uszczęśliwić fanów.

Tegoroczne Letnie Igrzyska wprowadziły do gry cztery legendarne skórki i trzy epickie, które można zdobyć w wyzwaniach trwających w tygodniowych odstępach. I to właśnie te dwie rzeczy są tak naprawdę jedynymi nowościami podczas Letnich Igrzysk. Oczywiście, nie ma co się napalać na inne nowości w grze, ale zaczyna to być za mało aby zadowolić najbardziej zagorzałych fanów.

I jeśli miałbym ocenić po pierwszym dniu nowe wydarzenie i jego zasoby to chyba jedyna rzecz, która mi się spodobała to skin dla Torbjorna, który jest po prostu boski 😀 Nie dość, że jest w slipach i czepku wodnym jak ma to miejsce na jednym ze sprejów z zeszłych lat to jeszcze jego młot zastąpiła pompowana wersja dla dzieci.

Co sądzicie o tegorocznym letnim wydarzeniu?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody