Sklep Blizzarda w końcu z ludzkimi cenami!

Sklep Blizzarda w końcu z ludzkimi cenami!

Po nieudanym starcie przed BlizzConem, firma Fanatics odpowiadająca za sklep Blizzarda w końcu wprowadziła ludzkie ceny!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Blizzard zlikwidował stary sklep i oddał go w zarządzanie firmie Fanatics, która na początku mocno nawaliła. Szczególnie jeśli chodzi o koszty dostaw produktów. Gdy chcieliśmy zamówić określone statuetki Overwatch ich koszt wynosił od 80 do niemal 180 euro za dostawę. Fanatics tłumaczyło się dużą wartością ubezpieczenia takich figurek jednak gracze dalej zarzucali im ceny znacznie wyższe niż na starym sklepie Blizzarda.

Najwyraźniej sklep poszedł po rozum do głowy i przeanalizował szczegółowo ceny dostaw w internetowym sklepie przeznaczonym dla Europejczyków. I tak oto cena dostawy statuetek spadła do 18 euro! Ale co ciekawsze, jeśli zamawiacie więcej niż jedną statuetkę cena dostawy nie ulega zmianie. I tu już zastanawiam się czy jest to bug czy zaplanowane działanie promocyjne sklepu przy zamówieniach o dużej wartości.

Jest to ogromna zmiana w porównaniu do poprzednich cen. Mam nadzieję, że te utrzymają się znacznie dłużej i będzie nam dane móc zamawiać jeszcze więcej z oficjalnego sklepu.

Dodatkowo w europejskim sklepie pojawiła się w końcu promocja, która pozwala obniżyć koszty zakupu aż o 20%. Teraz można nazwać to ciekawą ofertą dla nas 😉

 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody