Skórki Overwatch League zbugowane…

Skórki Overwatch League zbugowane…

Tego chyba można było się spodziewać. Blizzard wydając skórki Overwatch League nie zadbał do końca nad ich jakością przez co wychodą ciekawe kwiatki 🙂

Na Reddicie pojawiły się wczoraj dziesiątki tematów związanych z Overwatch League. Jednym z nich jest z pewnością aktualna lista bugów w skórkach drużynowych, które powinny zostać naprawione przez Blizzarda. Kilka najciekawszych prezentujemy poniżej:

Kompatybilność skórek Overwatch League ze złotymi broniami

Część skórek nie pokazuje w pełni skórki dla broni gdy przeglądamy ją w Galerii Bohaterów. Wychodzi na to, że jest tam problem nakładających się na siebie warstw broni, która nie została poprawnie zaimplementowana we wszystkich skórkach ligowych. Część złotej broni wygląda jak normalna broń nieligowa.

Portrety bohaterów w skórkach Overwatch League

Portrety bohaterów w grze, znajdujące się w lewym dolnym rogu pokazują standardowy skin, zamiast pokazywac ten z Overwatch League jak ma to miejsce w przypadku innych skórek z wydarzeń etc.

Najlepsze zagrania w skórkach z Overwatch League

Najlepsze zagrania w sekcji nagrań nie pokazują poprawnie portretów bohaterów z Overwatch League. Podejrzewam, że może brak czasu nie pozwolił blizzardowi na dopięcie tematu.

Bugi nie są tak bardzo przeszkadzające w standardowej rozgrywce więc możecie spokojnie grać. Jednak jeśli już kupujemy płatne skórki dobrze byłoby widzieć efekty w każdym miejscu w grze, nieprawdaż?

Znaleźliście jeszcze jakieś inne skórki z bugami?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody