Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Śledź swoją rangę z poziomu pulpitu!

Śledź swoją rangę z poziomu pulpitu!

Jeden z fanów Overwatch postanowił stworzyć przydatny program do śledzenia swoich postępów. Koniecznie go pobierzcie!

Jeżeli jesteście zapalonymi graczami Overwatch i zależy Wam na Waszej randze, jak na niczym innym, wówczas ten program może się Wam spodobać. Mowa oczywiście o motywie do programu Rainmeter, który w głównej mierze miał służyć jako widget zegara na pulpit dla Windows. Jeden z graczy postanowił stworzyć pod ten program swój własny motyw, który śledziłby naszą obecną rangę i wyświetlał ją w prosty i czytelny sposób. Dzięki temu mielibyśmy dostęp do informacji o naszych aktualnych punktach z poziomu pulpitu i nie musielibyśmy włączać Overwatch, by to sprawdzić. Tylko spójrzcie, jak prezentuje się motyw na pulpicie:

GRAFIKA

Należy przyznać, iż wygląda to całkiem ciekawie i z pewnością urozmaici nudny pulpit. Ponadto Rainmeter jest użytecznym narzędziem, które daje nam dostęp do wielu informacji na ekranie. Warto więc pobrać go na swój komputer, by śledzić nasze postępy. Bo kto nie chciałby podziwiać swojej fantastycznej rangi każdego poranka po włączeniu PC? Jeżeli jesteście zainteresowani tego rodzaju widgetem, zapraszamy Was do pobrania programu i motywu od ecksdeelmao.

INSTRUKCJA

  1. Pobierz program Rainmeter – KLIK!
  2. Pobierz i zastosuj motyw – KLIK!
  3. Naciśnij PPM na widgecie i wybierz „Edytuj”
  4. Zmień dane o Battle.net
  5. Zapisz opcje i naciśnij PPM na widgecie
  6. Wybierz „Refresh/Odśwież” i ciesz się trackerem!

Mamy nadzieję, że udało Wam się poprawnie skonfigurować program. Jeśli nie, koniecznie zajrzyjcie na oficjalny post od autora, który opublikował go na forum Reddit. Jeśli wszystko działa Wam jak należy, wówczas koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami i podeślijcie swoje pulpity w komentarzach. Zainspirujcie kolegów!

Jak Wam się podoba taki pomysł? Pobraliście ten program? Polecicie go swoim znajomym grającym w Overwatch?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody